شهردار جدید شهر محمود آباد معرفی شد

شهردار جدید محمودآباد نمونه معرفی شد
قزوین- خبرگزاری مهر: در مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار قزوین، شهرام احمدپور به عنوان شهردار جدید محمودآباد نمونه معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر شنبه در مراسمی با حضور منوچهر حبیبی معاون عمرانی استانداری قزوین، داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، غلامحسین اسلامی صدر مدیرکل شهری و امور شوراهای استانداری قزوین، جمعی از شهرداران و اعضاء شورای اسلامی شهردار جدید محمود آباد معرفی شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات هشت ساله امامقلیان شهردار سابق، با انتخاب اعضاء شورای اسلامی شهر و حکم استاندار قزوین شهرام احمدپور به عنوان شهردار جدید محموداباد نمونه معرفی شد.

شهرام احمدپور در این مراسم گفت: حل مشکل اوقافی بودن زمینهای شهر محمود آباد در اولویت برنامه های شهرداری قرار دارد و تلاش می کنیم تا با همکاری و مساعدت مسئولان استانی و نمایندگان دغدغه مردم را رفع کنیم.

وی افزود: تکریم ارباب رجوع و حلب رضایت مردم با ارائه خدمات مهم عمرانی و فرهنگی از دیگر برنامه هایی است که در دوران مدیریت جدید انجام می شود و با ارائه گزارش های مردمی و ایجاد شفافیت در امور در مسیری حرکت خواهیم کرد تا فعالیتها مانند ویترینی شیشه ای در معرض دید مردم باشد تا اعتمادسازی شود.

شهردار جدید محمودآباد نمونه تصریح کرد: ادامه بازگشایی خیابان امام حسین(ع)، ساماندهی اراضی باغ و تپه، ساخت زیرگذر از مسیر نظام آباد به سمت انتهای شهر از دیگر برنامه هایی است که بنابه درخواست مردم در دستور کار قرار خواهد گرفت.
 
در ادامه حکم شهردار جدید محمودآباد نمونه توسط معاون عمرانی استانداری به احمدپور داده شد.

شهرام احمدپور دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و 18 سال سابقه کار اجرایی، شش سال خدمت در شهرداری ضیاء آباد و الوند، سه سال بخشدار کوهین، هفت سال کارشناس برنامه ریزی و امور شهری فرمانداری و مدرسی دانشگاه علمی کاربردی را در سابقه خود دارد.

/ 0 نظر / 21 بازدید